fbpx
UA RU EN
Послуги у сфері користування нерухомістю та земельними ресурсами
(Русский) Телефон
(Русский) E-mail

(Русский) г. Днепр
пр. Д. Яворницкого, д. 93, оф. 320
6131414@gmail.com

Про нас

Компанія «Сервіс Експерт М» – експерт в галузі землевпорядних, топографо-геодезичних послуг. Наша команда – досвідчені сертифіковані експерти-оцінювачі, інженери-землевпорядники і кваліфіковані юристи, готові в будь-який момент зайнятися вирішенням ваших проблем.

Сфера діяльності компанії

Ми спеціалізуємося на:

проведення експертної оцінки вартості об’єктів;
виконанні всього комплексу робіт з геодезії та землеустрою;
технічної інвентаризації з подальшою видачею техпаспортів, поверхових планів, планів земельних ділянок та експлікаций досліджуваних об’єктів;
оформлення пакету документів, необхідного для нотаріального оформлення та узаконення, різних операцій з землею;
здійснюємо авторський нагляд за дотриманням і успішним виконанням взятих на себе процесів;
надаємо консультаційну та юридичну підтримку клієнтам компанії в рішенні будь-яких питань, пов’язаних із землею і нерухомістю.
У своїй роботі ми керуємося нормами та рекомендаціями законодавства України, використовуємо точне вимірювальне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення, тому ви можете не сумніватися в точній і достовірному результаті.

переваги співпраці

Клієнти компанії «Сервіс Експерт М» – юридичні та фізичні особи, нинішні і майбутні землевласники, архітектори, будівельники та інші особи, пов’язані з ринком нерухомості і землі. Рішення про укладення договору про співпрацю з нами є розумним і вигідним з цілого ряду причин:

прекрасна підготовка фахівців, наявність сучасної матеріально-технічної бази та програмно-апаратного забезпечення;
прекрасна орієнтація експертів компанії в поточній ситуації на ринку землі і нерухомості, що дає можливість проведення швидких і об’єктивних оціночних заходів;
гнучкість підходу до орієнтирів, значущості та співвідношенню критеріїв для виконання оцінки;
відмінна орієнтація в особливостях і нововведення законодавчої бази, налагоджені зв’язки з різними державними відомствами;
розумна політика в питаннях ціноутворення. Вартість наших послуг цілком виправдана, розрахована з урахуванням використання сучасного обладнання та праці кваліфікованих фахівців.
Оформити замовлення на наші послуги, отримати консультацію або уточнити будь-які залишилися технічні питання ви можете, зв’язавшись з нами по телефону або особисто приїхавши в офіс компанії в місті Дніпро, а також в регіональних філіях – в м.Нікополь і м. Апостолово.